English
   
 
 
   


Hakkımızda

Tarihçe

Şirketimiz, Cafer Topal tarafından 1987 yılında İska İskele Kalıp San. ve Tic. A.Ş. adıyla kurulmuş olup, kurulduğu tarihten itibaren demir çelik sektörüne ve sanayiye hizmet veren bir kuruluştur.

Firmamız, piyasaya sunduğu ürünlerinde ve hizmetlerinde kaliteyi ve müşteri memnuniyetini esas alarak prensiplerinden ödün vermeden karşılıklı güven ve en hızlı hizmet anlayışını ön planda tutarak müşterilerinin taleplerini karşılamaktadır.

Günümüz koşullarında çok önemli bir malzeme niteliği taşımakta olan paslanmaz çelik, birçok sanayinin hammaddesini oluşturmaktadır. Firmamız, paslanmaz çeliğin öneminin ve tüketiminin artması dolayısıyla paslanmaz çelik stoklarını arttırmış ve ürün yelpazesini bu doğrultuda genişletmiştir. 2009 yılından itibaren İska Paslanmaz Çelik San. ve Tic. A.Ş. olarak hizmetlerimize devam etmekteyiz.

Misyonumuz

Sürekli gelişme ve değişim felsefesiyle müşterilerimizin beklentilerini en üst seviyede karşılamak, topluma ve çevreye katma değer sağlamak ve sektörde bir marka olabilmektir.

Vizyonumuz

Çağdaş, değişime ve öğrenmeye açık, dinamik yapımızla firmamızın sektörde sürekliliğini sağlamak ve müşterilerimize kaliteli ve dürüst hizmet sunmak en temel hedefimizdir.

Güven, kalite ve ekonomiklik prensiplerimiz doğrultusunda müşterilerimize en iyi hizmeti sunarak sağlam ve emin adımlarla ilerlemek en büyük uğraşımızdır.

 

 

17.06.2009

2008 Yılı Dünya Paslanmaz Çelik Sanayi Durum Değerlendirmesi
 

 

17.06.2009

Paslanmaz çelik nedir ?
 

Mescit Mah. Atatürk Cad. Birmes Sanayi Sitesi B7 Blok  No: 8-9   Orhanlı / Tuzla
Copyright © 2009 İska Paslanmaz